/** * The template for displaying archive pages * * @link https://developer.wordpress.org/themes/basics/template-hierarchy/ * * @package sklh */ get_header(); ?>

PPC reklama Google ads a Sklik

Za 6 let v oboru, po sběru zkušeností a nastavení více než 1000 kampaní, jsem vytvořil funkční strategie, které mým klientům vydělávají miliony korun.

PPC reklama pro Facebook a Instagram

Dalším výkonným kanálem pro prodej vašeho e-shopu jsou sociální sítě a nebýt na nich, to by bylo velkou chybou. Pomůžeme vám zvýšit prodeje i na sociálních sitích.

Zbožové srovnávače a marketplace

Heureka, zboží, glami, biano, Alza, Allegro, Mall a další. Není nic lepšího, než mít vyladěný XML feed pro zbožáky a být vidět tam, kde jsou vaši zakazníci.

Lead generation

Sběr kontaktů pro určitý cíl je velmi důležitý. Zajistí to například práci pro obchodní tým, navýší databázi kontaktů pro e-mailing kampaně či nasbíra nové sledující na sociálních sítích. Dnes si tak levněji předplatíte nové zákazníky pro práci s nimi zítra.

Marketingové strategie

Je to základ, na kterém by měl začínat každý e-shop. Díky takové strategii jste napřed o několik kroků oproti konkurenci.

Webová analytika

Pokud to neměříme, tak nevíme. Data a čísla nám pomáhají zjistit, co se děje s každou investovanou korunou, a tak lépe plánovat budoucnost.