/** * The template for displaying archive pages * * @link https://developer.wordpress.org/themes/basics/template-hierarchy/ * * @package sklh */ get_header(); ?>

Služby vřele doporučujeme, skvělá a rychlá komunikace Pan Sergei nám poskytl nápady a rady, jak připravit marketingovou strategii a pomohl nám vše zrealizovat.

Úplně jiný pohled marketéra než se kterým jsem se dosud setkal. Vidí vše očima klienta a přemýšlí velmi do hloubky. Celkově má do nejmenšího detailu propracovanou strategii jednotlivých kroků vedoucích k očekávaným výsledkům. Navíc ochotně dokáže poradit všem, kteří se v marketingu tolik neorientují. A to lidskou řečí, kterou pochopí i laik jako jsem já. Díky za vše!

Perfektní spolupráce! Vše dokonalé vysvětlí a s každým problémem si hned poradí. Všem doporučuji! Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Spolupráce zatím po dobu několika měsíců a zatím jsem se službami spokojen.

Moc spolehlivý člověk, doporučuji všem, naprostá spokojenost. 👍👍👍

Serzakmarketak poskytuje prvotřídní služby, které zlepšují mou společnost. Komunikace patří k nejlepším. Ceny jsou velmi konkurenceschopné a nabízejí vynikající hodnotu. Vždy mám pocit, že dostávám skvělou službu za spravedlivou cenu. Doporučuji jejich služby komukoli!

Spolupráce nám moc líbí, výsledky jsou vidět. Serhiy vždycky poradí a doporučí to, co my nevíme. Doporučujeme!

Spolupráce je velice přínosná. Pomohl mi vyřešit problém s fb účtem, se kterým mi dlouho nikdo nebyl schopen pomoct. Dostupnost je 100 % ať v noci nebo ve dne. Vždy bylo vyhověno mým požadavkům. Za mě byla spolupráce velice uspokojující.

Se spoluprací jsme spokojeni. Plánujeme strategie, dostáváme měsíční reporty, Serhiy přichází s nápady na úpravy s přesahem do UX. Velká výhoda jsou i rychlé reakce, např. na úpravu kampaní podle skladové dostupnosti